Ideje za doma

Dragi planinci!

Tudi jaz sem se vam želela malček oglasiti v tem nekoliko nenavadnem času, tako za vas otroke, učence, kot tudi za nas odrasle, učitelje. V svetu se dogaja nekaj nevsakdanjega, zaradi česar pa ni treba pozabiti na vsakdanje, naravnost čudovite stvari oz. v tem primeru, na bitja, ki živijo, krasijo naš svet in prav malo jih je briga za viruse in podobno, s čimer se trenutno ukvarja skoraj cel svet. Tudi vi, otroci ste nekaj čudovitega in vaš čas na tem svetu je dragocen. Izkoristite ga za lepo in še vedno iščite lepo na svetu.

Pošiljam vam prvo idejo za kratkočasje in užitek. Kmalu sledijo nove.

Imejte se radi!

Učiteljica Ana.

PS Vabljeni ste, da izdelke delite z nami. Fotografijo izdelka in lahko tudi vas med delom in igro naložite v FOTOALBUM – IDEJE.

IDEJE

1. NAREDI OKREPČEVALNICO ZA METULJE (klikni)

2PADALO (klikni)

3. NARAVNE PISANICE (klikni) – nastavi material za ptičja gnezda:)

4. TORBICA IZ MAJICE (klikni)

5. Preberi MARJETKO KOMARKO (klikni): Zgodbico, ki jo je napisala učiteljica Ana.